Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

Однією з переваг купівлі автомобіля в Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза" є клієнтська служба компанії. Представники цієї служби завжди готові прийти на допомогу та знайти вихід з найскладніших ситуацій.

Світова практика роботи клієнтських служб Toyota була впроваджена в Україні 2005 року. На разі у кожному дилерському центрі Toyota по всій Україні працюють представники цієї служби. Загалом в офіційних дилерських центрах працює 33 фахівця по роботі з клієнтами, які у своїй діяльності опираються не лише на досвід роботи клієнтської служби офіційного дистриб’ютора ПІІ «Тойота-Україна», а й на багаторічний досвід роботи «Тойота Мотор Європа».

Основні напрямки діяльності клієнтської служби:

  • робота з побажаннями та претензіями клієнтів;
  • дослідження рівня задоволеності клієнтів;
  • підтримка роботи служби допомоги в дорозі Toyota Assistance та Toyota Assistance Plus.


Якщо у вас виникла необхідність поділитися своїми побажаннями, пропозиціями щодо поліпшення якості роботи, просимо вас звертатися до представника Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза".Клієнтська служба:

Графік роботи: Пн-Сб: 8:30-19:00; Нд – Вихідний

Запитання до спецiалiста:

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI (далі - Закон) я даю згоду на обробку моїх персональних даних у базах персональних даних ТОВ «Авто-Плаза», яке знаходиться за адресою: м Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, згідно цілей їх збору, визначених у таких базах персональних даних. Також цим підтверджую, що я ознайомлений з правилами, наданими мені згідно ст. 8 Закону (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2297-17) у зв'язку з внесенням моїх персональних даних в бази персональних даних.

 
*Поля обов'язкові до заповнення


Заявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію