Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

maintenance

Технічне обслуговування

Завдяки фахівцям сервісного центру «Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» ви зможете зосередитися на отриманні задоволення від їзди. Весь обслуговуючий персонал центру та технічні фахівці пройшли повний курс підготовки відповідно до суворих нормативів Toyota для того, щоб постійно підтримувати вашу "Тойоту" в ідеальному стані:

  • регламентне технічне обслуговування через кожні 15 тис. км пробігу;
  • реєстрація всіх робіт з техобслуговування у спеціальному формулярі;
  • використання лише оригінальних запасних частин та витратних матеріалів Toyota.

Конкурс Skill Contest 2013

Конкурс професійної майстерності Toyota (Skill Contest) — це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota і Lexus за звання кращого у своїй галузі. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota і Lexus мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації і взяти участь у змаганнях за головний приз — поїздку до Японії, де «Тойота Мотор Корпорейшн» проводить щорічну церемонію нагородження кращих фахівців з усього світу. 

Конкурс професійної майстерності Toyota є ще одним підтвердженням двох головних цінностей компанії: надання найвищого рівня якості обслуговування відповідно до принципу «Клієнт — понад усе».

13 вересня 2013 року у Києві відбувся Четвертий національний конкурс професійної  майстерності в якому звання «Експерт з гібридних технологій» отримав Олександр Бочков.

Адреса станції технічного обслуговування:

73034, м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7-А

Тел./Факс +38 (0552) 415 - 415
Заявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію