Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

 

Тойота Страхування

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах. 

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «АХА Страхування» (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна».

Для зручності клієнтів у рамках програми «Тойота Страхування» пропонується тарифний пакет із трьома видами франшиз на вибір:

Тариф*,%
Місце Франшиза** 0 % Франшиза** 0,5 % Франшиза** 1 %
Київ 6,06 % 5,17 % 4,51 %
Регіони 5,95 % 5,08 % 4,44 %

* Тариф — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, гривневий еквівалент якого підлягає оплаті клієнтом в якості страхових внесків за договором страхування.

** Франшиза — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, на розмір якого зменшується страхове відшкодування, що виплачується.

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

можливість вибору одного з трьох видів франшизи;

відсутність обмежень за водійським стажем при виборі виду франшизи.


При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації. 

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів у будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
водійське посвідчення;
громадянський паспорт та ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю. 
Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним. 
Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена СК «АХА Страхування», можна дізнатися у салонах офіційних дилерів Toyota в Україні.

За більш детальною інформацією про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена СК «АХА Страхування», звертайтеся, будь ласка, до нашого фахівця зі страхування Людмили Сагайдак за адресою:
73034, м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7-А
Тел./Факс +38 (0552) 415 - 415
Моб. +380(50) 44-33-165
E-mail: ludmila.sahaydak@auto-plaza.toyota.uaЗаявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію