Запис на ТО
Запис на кузовний ремонт
Замовити онлайн консультацію
Завантажити брошури
Моя Toyota
Замовити запчастину
Разрахувати кредит
Trade-In
Передзвоніть мені

Умови участі

01 - Дитина малює малюнок

Для участі дитині необхідно намалювати малюнок, що відповідає вимогам до конкурсних робіт.

02 – Учасник разом із батьками приносить малюнок

до дилерського центру, а також заповнені заявку та анкету. Заявку та анкету також можливо заповнити в дилерському центрі.

 

 

03 - Жюрі обирає переможця

Результати конкурсу будуть розміщені на сайті 29 лютого 2019 року.

СВІТОВИЙ КОНКУРС

Конкурсні роботи переможців передаються для участі у світовому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019», організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation. Переможці світового конкурсу будуть запрошені на офіційну церемонію нагородження, що відбудеться в Японії* у 2019 році.
Місце проведення конкурсу (включно із прийомом конкурсних робіт і заповненням заявок і анкет): офіційні дилерські центри Toyota в Україні.
З докладними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися в окремому розділі на нашому сайті.

* Переможці будуть запрошені разом із одним із батьків або законним представником

Вікові категорії учасників

1) до 7 років

2) від 8 до 11 років

3) від 12 до 15 років

Призовий фонд

                                                                                 За перше місце — графічний планшет (3 шт)

Графічний планшет-пристрій для введення малюнків від руки безпосередньо в комп'ютер. Складається з пера та плаского планшета чутливого до натискання або близькості пера. Зображення змодельовано. Характеристики призів визначаються виконавцем національного конкурсу.

                                                          

                                                                                      За друге місце — планшет (3 шт)

Планшет-клас ноутбуків, обладнаних планшетних пристроєм рукописного введення, об'єднаним з екраном. Зображення змодельовано. Характеристики призів визначаються виконавцем національного конкурсу.

                                                      

                                                                                       За третє місце — 3-D ручка (3 шт)

3-D ручка — інструмент, здатний малювати в повітрі. Вона працює шляхом видавлювання нагрітого пластику, який майже миттєво охолоджується у тверду, стійку структуру. Зображення змодельовано. Характеристики призів визначаються виконавцем національного конкурсу.

                                                       

                                                                                      ЖУРІ

                                                         

                                                                        Вікторія Костів

Співвласниця дитячої арт студії Shkinder і улюблений педагог у найбільш юних учнів. Студія існує 5 років, навчає малювати, розвивати творчість і мислити нестандартно. 

                                                         

                                                          Максим там Юлія Волошини

Засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery. Активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їхні твори. У 2015 році Forbes включив їх до топ-30 українських колекціонерів та до рейтингу 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30.

                                                       

                                                                         Роман Мінін

Український живописець, графік, стріт-артист, фотограф, автор об'єктів та інсталяцій. Учасник і організатор стріт-арт фестивалів.  Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. Номінант премії PinchukArtCentre (2013).

                                                  

Умови

VII НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «АВТОМОБІЛЬ ТВОЄЇ МРІЇ – 2019»

 • 1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ КОНКУРСУ

  1.1. VII національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» (що також скорочено іменується «Авто твоєї мрії» або «Національний конкурс дитячого малюнка», надалі – «Конкурс») – це конкурс дитячих малюнків на тему «Автомобіль твоєї мрії», який проводиться виключно на території України на умовах та у порядку, що визначені цими Офіційними Правилами.

  1.2. Організатором Конкурсу є Підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, місцезнаходження: Проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ, Україна, 04073), надалі поіменоване як «Організатор».

  1.3. Виконавцем Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕЙМ ТА ДРУЗІ» (код ЄДРПОУ 41719980, м.Київ, вулиця Володимирська, будинок 93, кв.3), надалі поіменоване як «Виконавець».

  1.4. Брати участь у Конкурсі має право будь-яка дитина, яка є громадянином України, віком до 15 років (включно) виключно через своїх законних представників, на умовах, визначених цими Правилами, надалі поіменований як «Учасник».

  1.5. Зміст малюнка, поданого на Конкурс Учасником, із урахуванням вимог, встановлених цими Правилами, має розкривати тему Конкурсу: «Автомобіль твоєї мрії» (надалі поіменований як «Конкурсна робота» або «Малюнок»).

  1.6. Ці Правила містять детальну інформацію про Конкурс та офіційні умови проведення Конкурсу, і розміщені у мережі Інтернет за посиланням www.dreamcar.toyota.ua.

 • 2. СТРОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  2.1. Конкурс проводиться у строк з 16 листопада 2018 року по 16 січня 2019 року включно (надалі поіменований як «Строк проведення Конкурсу»).

 • 3. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  3.1. Конкурс проводиться на території України, а саме на території офіційного дилерського центру Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза», Новомиколаївське шосе, 7а.

 • 4. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ПРО ЙОГО УМОВИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

  4.1. Інформування Учасників про умови та результати проведення Конкурсу проводиться шляхом розміщення офіційних правил Конкурсу у глобальній мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua.

  4.2. У термін до 12 березня 2019 року результати Конкурсу будуть розміщені в Місцях проведення Конкурсу та у глобальній мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua.

 • 5. УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

  5.1. Задля участі у Конкурсі Учаснику (його законному представнику) не потрібно купувати жодного продукту/товару або вносити плату за участь у Конкурсі.

  5.2. У Конкурсі бере участь необмежена кількість Учасників, які належним чином та в повному обсязі виконали всі умови цих Правил (надалі – «Умови») та відповідають цим Умовам.

  5.3. Подані на Конкурс Конкурсні роботи (Малюнки) повинні бути оригінальними творами, створеними Учасниками особисто.

  Також враховується наступне:

  1) вік Учасника повинен відповідати віковим категоріям, що визначаються цими Правилами;

  2) учасник повинен бути громадянином України;

  3) заборонено подавати для участі у конкурсі раніше оприлюднені малюнки, малюнки, які брали участь у будь-якому іншому конкурсі, а також такі, що порушують будь-які права третіх осіб;

  4) Малюнки повинні бути подані на аркушах паперу розміром 420-392 х 297-271 мм. Вказані розміри відповідають формату паперу А3; а також можливо використовувати формат А4;

  5) Малюнки повинні бути виконані від руки самим Учасником;

  6) при створенні Малюнка допускається використання будь-якого типу паперу, будь-якого засобу для малювання – будь-якої фарби, в тому числі акварель, кольорових маркерів, пастельних олівців тощо (ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ);

  7) Малюнки Учасників мають бути виконані згідно з темою Конкурсу;

  8) Малюнок Учасника має бути кольоровим (не чорно-білим).

  5.4. Учасник може подавати на участь у Конкурсі будь-яку кількість малюнків за власним бажанням безпосередньо в Місцях проведення Конкурсу.

  5.5. Конкурсні роботи повинні подаватись до Місць проведення Конкурсу протягом Строку проведення Конкурсу.

  5.6. Кожна подана конкурсна робота повинна супроводжуватися заявкою на участь у Конкурсі та анкетою, заповненими в електронній формі (у форматі PDF) друкованими літерами, роздрукованими та підписаними законними представниками Учасників. Форми заявки на участь у Конкурсі та анкети можна завантажити на веб-сайті за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua або отримати та заповнити в Місцях проведення Конкурсу.

  5.7. Учаснику може бути відмовлено в участі у Конкурсі, за умови, якщо:

  5.7.1. конкурсна робота Учасника подана пізніше строку проведення Конкурсу, визначеного цими Правилами;

  5.7.2. порушено будь-яку з умов, визначених цими Офіційними Правилами;

  5.7.3. встановлено факти порушення авторських прав на конкурсну роботу.

 • 6. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  6.1. Для того щоб стати Учасником Конкурсу, законним представникам учасника необхідно ознайомитись із Правилами участі у Конкурсі, завітати до Місця проведення Конкурсу, дати свою згоду на участь, заповнивши заявку на участь у Конкурсі та анкету у визначеному цими Офіційними Правилами порядку, а Учаснику Конкурсу намалювати Конкурсну роботу, що відповідає темі Конкурсу – «Автомобіль твоєї мрії». Конкурсну роботу необхідно залишити у Місці проведення Конкурсу протягом строку проведення Конкурсу. Після закінчення строку проведення Конкурсу конкурсні роботи Учасників, які були попередньо відібрані Виконавцем та які відповідають умовам, що визначені цими Правилами, передаються Виконавцю для подальшого представлення Конкурсних робіт членам Журі для визначення Переможців.

  6.2. Всі Учасники Конкурсу розподіляються за наступними віковими категоріями:

  – діти до 7 років включно;

  – діти від 8 до 11 років включно;

  – діти від 12 до 15 років включно.

  6.3. Конкурсні роботи Учасників, що за результатами Конкурсу посіли перші три місця у кожній віковій категорії, передаються для участі у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019», (що також для цілей зручності іменується як «Світовий конкурс», надалі – «Всесвітній конкурс»), організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation, місцезнаходження якої: 1, Тойота-Чо, Тойота, Аічі, 471-8571, Японія, (надалі поіменований як «ТМС»). Своєю участю у Конкурсі, Учасник та його законні представники надають Організатору/Виконавцю свою згоду передавати його Конкурсні роботи, які посіли перші три місця у кожній віковій категорії, для участі у Всесвітньому конкурсі.

  6.4. Учасникам, які здобули перемогу на Конкурсі та роботи яких було відправлено для участі у Всесвітньому конкурсі та які здобули перемогу на Всесвітньому конкурсі, за попереднім рішенням ТМС в якості нагороди від ТМС надається можливість разом з одним із батьків або іншим законним представником здійснити подорож до Японії з оплатою вартості перельоту (економ-клас) в обидва кінця. Решта витрат покриваються Учасником, його батьками або законними представниками за свій рахунок. Компенсація інших транспортних витрат, а також витрат на проживання тощо, може бути здійснена виключно на підставі окремого рішення ТМС.

  6.5. Учасники, Конкурсні роботи яких посіли з першого по третє місце у кожній віковій категорії, надалі у тексті цих Правил будуть поіменовані як «Переможці».

 • 7. ПРИЗОВИЙ ФОНД

  7.1. Призами Конкурсу є:

  а) за перше місце у кожній віковій категорії – графічний планшет;

  б) за друге місце у кожній віковій категорії – планшет;

  в) за третє місце у кожній віковій категорії – 3D-ручка (маркер).

  Загальна кількість Призів Конкурсу – 9 (дев’ять) штук.

  Всі призи, зазначені в п. 7.1. цих Правил, надалі у тексті цих Правил іменуються як «Призи».

  7.2. Кількість Призів обмежена кількістю, зазначеною в цих Правилах.

  7.3. Технічні характеристики, моделі, марки, фасони, дизайн, кольори Призів Конкурсу, зазначених в п. 7.1 цих Правил, визначаються Виконавцем. Відповідальність за якість та комплектність Призів несе їх виробник.

 • 8. ПРОЦЕДУРА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗА УЧАСТІ ЖУРІ ТА ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

  8.1. Для забезпечення оцінки Конкурсних робіт Учасників Виконавець формує Журі.

  8.2. Журі складається з чотирьох авторитетних українських та/або закордонних спеціалістів та експертів в сфері мистецтва та здійснює незалежне та неупереджене оцінювання конкурсних робіт Учасників.

  8.3. Засідання журі проходять після закінчення строку проведення Конкурсу.

  8.4. Засідання Журі вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше половини членів Журі. Кожен член журі має право голосу та веде обговорення з іншими членами Журі до прийняття рішення про обрання переможця Конкурсу. Рішення Журі приймається простою більшістю голосів.

  8.5. Рішення Журі оформляється протоколом, який підписують всі присутні члени Журі, та є остаточним.

  8.6. Організатор та/або Виконавець оголошують переможців згідно рішення Журі та розміщують цю інформацію на веб-сайті за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua

  8.7. Протягом 3 (трьох) робочих днів з дати визначення Переможців, Виконавець зобов’язується зв’язатися з Учасниками за контактними даними, що зазначені в Заявці на участь у Конкурсі, та надати детальне роз’яснення з приводу отримання Призів.

  8.8. Переможці будуть нагороджені Призами від Організатора.

  8.9. Переможець разом із законним представником (батьки, усиновителі, опікуни) повинен з’явитись до місця нагородження Переможця, яке буде попередньо повідомлене Виконавцем законним представникам Переможця. У випадку неможливості Переможця та/або його законних представників з’явитися в погоджену дату та час для нагородження, Переможець та/або його законні представники можуть отримати Приз в офіційному дилерському центрі Toyota, до якого була подана Конкурсна робота Учасником.

  8.10. Переможець повинен мати при собі копію свідоцтва про народження, а його законний представник – чинний паспорт громадянина України або інші документи, що підтверджують статус законного представника Переможця, та облікову картку платника податків з присвоєнним реєстраційним номером. Копії вказаних документів мають бути передані Виконавцю.

  8.11. Відомості та документи, перераховані у п. 8.10. цих Правил, передаються з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України.

  8.12. Організатор та/або Виконавець не відшкодовують Переможцю та/або його законним представникам вартість проїзду до Місця, де буде відбуватися нагородження Переможця, попередньо повідомлене Виконавцем законним представникам Переможця, а також будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Призів.

  8.13. Призи Переможцям вручаються Організатором.

  8.14. Оподаткування вартості Приза провадиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Конкурсу здійснює нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи у розмірі, передбаченому чинним законодавством України.

  8.15. Отримувачем Призу вважатиметься особисто Переможець, а не його/її законні представники. Залучення законного представника до Конкурсу, включаючи, але не виключно, процес здобуття Призу, не є підставою для надання йому жодних прав щодо нього, зокрема права висунення претензій проти Організатора, Виконавця, уповноважених дилерів Організатора та ТМС.

  8.16. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є обов’язковою умовою для отримання Призу. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Переможця Конкурсу та його законних представників права на одержання Призу. При цьому відповідний Переможець Конкурсу вважається таким, що відмовився від отримання Призу та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.

  8.17. Призи не можуть бути обміняні на грошовий еквівалент, обміну на інші блага та поверненню не підлягають.

  8.18. Організатор та Виконавець Конкурсу не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Призів Переможцями після їх одержання, за неможливість Переможцями скористатись наданими Призами з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Призів.

  8.19. Якщо зв’язатися з Переможцем за контактними даними, що зазначені у заявці на участь у Конкурсі, неможливо, або Переможець та/або його законні представники відмовились від надання необхідних даних та документів протягом 10-ти календарних днів з дати отримання відповідного повідомлення від Виконавця про те, що такий Переможець отримав право на Приз, вважається, що такий Переможець втратив право на Приз. У такому випадку Виконавець має право зафіксувати цей факт актом в односторонньому порядку та самостійно прийняти рішення про подальше розпорядження Призом, яке є остаточним та оскарженню не підлягає.

  8.20. До моменту отримання Призу Переможці не можуть передавати права на Приз іншим особам.

  8.21. У випадку, якщо Переможець за певними причинами, не залежними від Організатора та/або Виконавця, не має можливості одержати Приз або відмовляється від Призу, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

  8.22. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за неможливість контакту з Учасником Конкурсу, якщо персональні дані Учасника, зазначені в заявці на участь в Конкурсі, вказані неправильно. Учасники Конкурсу та їх законні представники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

 • 9. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

  9.1. Своєю участю у Конкурсі, Учасник та його законні представники надають Організатору та Виконавцю право безстроково відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (надалі поіменоване як «Законодавство»): отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані. Фактом участі у Конкурсі та виконанням дій відповідно до ст. 5 цих Правил Учасник та його законні представники підтверджують достовірність наданої інформації.

  9.2. Обробка інформації, що становить персональні дані Учасника та його законних представників, у тому числі передача даних за кордон афілійованим особам, дилерам, компаніям-партнерам, третім особам, здійснюється з метою адміністрування Конкурсу в межах, необхідних для забезпечення проведення Конкурсу, маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

  9.3. Учасник та його законні представники стверджують, що кожен з них як суб’єкт персональних даних повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору його персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

  9.4. Організатор Конкурсу гарантує, що спроможний забезпечити дотримання вимог, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», та володіє достатніми для цього засобами.

  9.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передана іншим розпорядникам, третім особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

  9.6. Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в заявці на участь у Конкурсі, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор та Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

  9.7. Своєю участю у Конкурсі, кожен Учасник та його законні представники підтверджує/-ють свою згоду на безоплатне використання Організатором наданої Учасником та його законними представниками інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою способом, що не порушує чинне законодавство України (в т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його/їх імені, прізвища, фотографії, електронної адреси, інтерв’ю або інших матеріалів про нього/них з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (в т. ч. його/їх імені і фотографій) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю для ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т. ч. рекламного характеру) тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

 • 10. СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

  10.1. Організатор залишає за собою право:

  1) не вступати у письмові переговори або інші контакти з Учасниками крім випадків, передбачених цими Правилами та чинним законодавством України, а також при виникненні спірних ситуацій;

  2) на свій розсуд в односторонньому порядку припинити або призупинити проведення Конкурсу, змінити ці Правила з обов’язковим оприлюдненням таких змін в мережі Інтернет за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua, якщо за будь-якої причини будь-який аспект Конкурсу не може бути реалізований так, як це було заплановано, включаючи причини, які знаходяться за межами розумного контролю Організатора та Виконавця та які впливають на виконання або належне проведення Конкурсу;

  3) розміщувати рекламні матеріали про Конкурс, а також Конкурсні роботи на своєму, на будь-яких інших публічних ресурсах та в ЗМІ;

  4) проводити інтерв’ю з Переможцями та їх законними представниками, робити фото- та відеозйомку, в тому числі – у процесі вручення Призів, та публікувати отримані матеріали на своєму сайті, на будь-яких інших публічних ресурсах та в ЗМІ.

  10.2. Кожен учасник, якщо від бере участь у Конкурсі, через своїх законних представників надає право Організатору, уповноваженим дилерам Toyota в Україні, ТМС право оприлюднювати, використовувати, адаптувати, редагувати або змінювати будь-яким іншим чином Конкурсні роботи Учасників у будь-яких засобах масової інформації у будь-якій країні або юрисдикції як для комерційних, так і не комерційних цілей, не будучи при цьому зобов’язаними повідомляти Учасника/його законних представників або сплачувати йому будь-яку додаткову компенсацію та/або винагороду, , а Організатор, уповноважені дилери Toyota в Україні, ТМС відповідно приймають та використовують таке право. Таке право Організатора, уповноважених дилерів Toyota в Україні та ТМС не обмежене за територією, строком або способами використання.

  Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються.

  10.3. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників та не підлягає оскарженню.

  10.4. Організатор та Виконавець не відшкодовують Учаснику та його законним представникам будь-які витрати, пов’язані з участю у Конкурсі.

  10.5. Факт участі у Конкурсі означає, що сам Учасник та його законні представники підтверджують ознайомлення з даними Правилами Конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником або його законними представниками цих Правил або відмова Учасника та/або його законних представників від належного виконання цих Правил (в т. ч. механізму, порядку та строків проведення Конкурсу та/або отримання Призів тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсі та отримання Призів. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора та/або Виконавця будь-якої компенсації.

  10.6. Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та посвідчують особу Учасника.

  10.7. Організатор та/або Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили. Організатор та Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за будь-які технічні причини, що перешкоджають доставці електронної пошти та електронних повідомлень.

  10.8. Організатор та Виконавець Конкурсу мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

  10.9. Організатор та Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за порушення авторських прав Учасниками Конкурсу.

  10.10. Організатор жодним чином не пов’язаний та/або не є відповідальним за порядок і умови проведення Всесвітнього Конкурсу, які можуть бути змінені ТМС, в тому числі, але не обмежуючись, в частині нагородження переможців Всесвітнього Конкурсу, з незалежних від Організатора причин.

  10.11. Своєю участю у Конкурсі, Учасники та їх законні представники погоджуються, що:

  – усі суперечки та розбіжності, які мають місце у зв’язку зі Всесвітнім конкурсом, підлягають розгляду виключно в юрисдикції судів м. Токіо, Японія;

  – при вирішенні будь-яких суперечок, які виникли у зв’язку зі Всесвітнім конкурсом, застосовується виключно законодавство Японії, незважаючи на будь-які правила щодо конфлікту законодавств.

  10.12. Учасники та/або їх законні представники також гарантують, що Конкурсна робота не завдає шкоди честі, гідності та/або діловій репутації третіх осіб, і не містить вікових обмежень. Всі можливі претензії третіх осіб із зазначених питань учасники та їх законні представники зобов’язується врегулювати самостійно і за свій рахунок.

  10.13. Заповнення та подача заявки на участь у Конкурсі означає згоду Учасника та його законного представника з усіма умовами даних Правил та їх прийняття.

  10.14. Організатор, уповноважені дилери Toyota в Україні, Виконавець, ТМС не несуть відповідальності у випадку настання обставин непереборної сили (форс-мажор), які можуть вплинути на строки проведення Конкурсу або виконання інших умов, пов’язаних із проведенням Конкурсу.

  10.15. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.

  10.16. Виконавець забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Конкурсу.

  10.17. Результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

  10.18. Конкурс не є азартною грою, лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу. Відповідальність Замовника та Виконавця не виходить за межі кількості та вартості Призів, вказаних у цих Правилах.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ks.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли.