Запис на ТО
Запис на кузовний ремонт
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota
Замовити запчастину
Разрахувати кредит
Trade-In
Передзвоніть мені

Нова Toyota Camry. Успіх, це лише початок.

Рухайтеся назустріч успіху в новій Toyota Camry. Її стильний зовнішній вигляд та експресивна динамічність – ідеальне рішення для автомобіля бізнес-класу. Оптимізація цього самовпевненого седана надає йому дивовижної стійкості на дорозі та ще більшого відчуття керованості. Надсучасні технології, майстерне виконання та простора конструкція салону даруватимуть можливість подорожувати зі стилем.

 • Нова Camry Hybrid поєднує якість і стиль.

  Завдяки новим литим дискам 17" і 18" автомобіль має ще більш стильний вигляд, а розширена радіаторна решітка і модернізовані світлодіодні лампи надають капоту елегантності. Неважливо, чи Camry Hybrid наближається до вас, чи від'їжджає – вона завжди має неперевершений вигляд.

 • Надзвичайна ефективність виводить гібрид на наступний рівень

  Завдяки новітньому 2,5-літровому двигуну гібридна система здатна розвивати потужність 218 к.с. за DIN, а також забезпечує значну економію пального і низький рівень викидів вуглекислого газу. Інноваційна система звукоізоляції гарантує захист від дорожнього шуму на всіх швидкостях, завдяки чому процес водіння стає ще тихішим.

 • Готовий до всього, що чекає попереду

  Toyota Safety Sense – це комплекс інноваційних технологій допомоги водієві, який входить до комплектації Camry Hybrid. Радарні датчики та камери здатні фіксувати можливість зіткнення та розпізнавати дорожні знаки, гарантуючи впевненість водію і пасажирам.

  Відкрийте функції безпеки >
 • Створений, щоб виконати всі побажання водія та пасажира.

  Camry Hybrid побудовано на новій філософії Toyota New Global Architecture (TNGA), завдяки чому автомобіль став більш безпечним, вишуканим і зручним у керуванні. Інноваційні технології платформи TNGA забезпечують поліпшену стійкість, комфорт під час руху і відчуття цілковитого контролю під час водіння, що гарантує справжнє задоволення від керування.

Інструменти покупця

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ks.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли.