Запис на ТО
Запис на кузовний ремонт
Замовити онлайн консультацію
Завантажити брошури
Моя Toyota
Замовити запчастину
Разрахувати кредит
Trade-In
Передзвоніть мені

Ремонт вм’ятин без фарбування

Ремонтуємо вм'ятини без покраски на кузовах автомобілів всіх марок, використовуючи тільки професійне обладнання для видалення різного роду кузовних дефектів. Ця технологія дає можливість вирівнювати деформації кузова, отримані від удару, механічних пошкоджень, неакуратному відкритті дверей автомобіля під час паркування.

Секрет видалення вм'ятин без покраски полягає в руках майстра, який працює зі спеціальним інструментом різної конфігурації, довжини і товщини.

Технологія Paintless Dent Repair (PDR) для ремонту пошкоджень на кузові автомобіля дозволяє за короткий час усунути дефекти без подальшого фарбування, за умови, що при появі вм'ятини фарба не була пошкоджена.

- Значна економія часу.

Ремонт проходить локально, без знімання деталі з кузова, що вже скорочує час. На усунення самої вм'ятини йде від 15 хвилин до 1,5 годин.

- Збереження заводського лакофарбного покриття.

Після усунення дефекту, немає потреби перефарбовувати автомобіль , отже не треба використовувати шпаклівку та образивні матеріали.

- Істотна економія коштів.
Вартість ремонту залежить від кількості і розмірів дефектів, від їхнього місця розташування і складності доступу до них, але, як правило, становить половину від вартості ремонту традиційним способом. Після ремонту Ваш автомобіль не переходить в розряд перефарбованих.

При уявній простоті технологія видалення вм'ятин досить складна - треба навчиться відчувати метал, правильно використовувати весь асортимент спецінструменту. Тільки маючи велику практику майстер може зробити висновок про можливість застосування цієї технології в кожному конкретному випадку і гарантувати певний результат.

Тисни кнопку на записуйся на сервісні роботи

Запис ТО

Більш детальна інформація за телефоном 067 7777 415

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ks.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли.