Запис на ТО
Запис на кузовний ремонт
Замовити онлайн консультацію
Завантажити брошури
Моя Toyota
Замовити запчастину
Разрахувати кредит
Trade-In
Передзвоніть мені

Сервіс

Завдяки фахівцям сервісних центрів Toyota ви зможете зосередитися на отриманні задоволення від їзди. Весь обслуговуючий персонал центрів та технічні фахівці пройшли повний курс підготовки відповідно до суворих нормативів Toyota для того, щоб постійно підтримувати вашу «Тойоту» в ідеальному стані:

— регламентне технічне обслуговування через кожні 15 тис. км пробігу або раз на рік (що настане раніше);

— реєстрація всіх робіт з техобслуговування у спеціальному формулярі;

— використання лише оригінальних запасних частин та витратних матеріалів Toyota.

  Фахівці наших сервісних станцій мають досвід роботи понад 10 років. Їх кваліфікація підтверджена дипломами Toyota Motor Corporation про досягнення автомобільної майстерності різних профілів. Досвідчені механіки станції, які пройшли навчання у навчальному центрі «Тойота Україна» якісно проведуть технічне обслуговування Вашого автомобіля.
  Станція технічного обслуговування Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» функціонує з 2007 року. Це авторизована сервісна станція, побудована за стандартом і обладнана з урахуванням всіх вимог Тойота Мотор Корпорейшн.

— Загальний обсяг виробничих площ становить:

— Зона технічного обслуговування і ремонту -311,45 м ²

— Зона кузовних і фарбувальних робіт – 284,8 м ²

  Оснащеність станції дозволяє проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів — починаючи від діагностики автомобіля, закінчуючи особливо складними ремонтами , в тому числі автоматичної коробки передач. Для цієї мети ми встановили в цехах високоякісне сервісне обладнання а також використовуємо велику кількість спеціальних інструментів Toyota.
Цех ТО і ремонту включає в себе 9 постів, на яких змонтовані 7 підйомників:

— Чотирьохстійкові — вантажопідйомністю до 4,2 тонн ;

— Двостоякові — вантажопідйомністю від 3,0 до 4,2 тонн ;

  Обладнання для ремонту та діагностики:

— Прес для заміни підшипників 30 тонн;

— Вакуумний відбір масла;

— Прилад для регулювання світла фар;

— Стенд для проточки гальмівних дисків;

— Інтелектуальний тестер Toyota, з постійним оновленням програмного забезпечення;

— Стенд 3D розвалу-сходження Hoffmann.

  На сервісній станції є все необхідне обладнання для діагностики, заправки та ремонту систем кондиціонування повітря. Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» завжди йде в ногу з часом, вивчаючи найостанніші напрями тюнінга в нашій країні і в усьому світі, втілюючи в життя кращі зразки для наших клієнтів. Ми здатні реалізувати будь-які сміливі ідеї для досягнення досконалості вашого автомобіля.

Послуги з кузовного ремонту.

  Головним завданням кузовного сервісу Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» є надання максимального догляду автомобілю і турбота про клієнта. Ваш автомобіль буде обслужений в найкоротші терміни на самому професійному обладнанні майстрами високого класу

Послуги малярно-кузовної дільниці:

— Складання калькуляцій на ремонт.

— Полірування.

— Вимірювання геометрії кузова.

— Підбір фарби з використанням електронного спектрофотометра.

— Відновлення геометрії кузова будь-якої складності.

— Допомога у врегулюванні попередньої калькуляції зі страховою компанією.

— Рихтування кузовних деталей .

— Ремонт та заміна скла.

  Тойота Центр Херсон Авто-Плаза представляє Вам унікальний сервіс – « Шинний готель Тойота» — місце, де Ви можете залишити свій комплект зимових або літніх шин з упевненістю в тому, що про них подбають.

  Відвідування сервісу «Авто-Плаза» не порушить ваші плани. Поки ваш автомобіль  проходить технічне обслуговування, ви можете скористатися послугою безкоштовного таксі, яке доставить вас в будь-яку точку міста.

/
/

/
/

/
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ks.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли.