Запис на ТО
Запис на кузовний ремонт
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota
Замовити запчастину
Разрахувати кредит
Trade-In
Передзвоніть мені

 

Програма Toyota Plus

 

 

Пропонуємо до Вашої уваги програму продажу автомобілів Toyota з пробігом Toyota Plus.
Вказана програма має на меті надати при купівлі автомобілів Toyota з пробігом той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

 

 

Кожен автомобіль за програмою Toyota Plus підлягає перевірці згідно з високими стандартами Toyota Plus і продавці таких автомобілів настільки впевнені в них, що надають постгарантійну підтримку згідно з умовами Програми постгарантійної підтримки «Toyota Plus» для автомобілів з бензиновими/дизельними двигунами на період до 12 місяців або 20 000 км. пробігу* з моменту придбання, а для автомобілів з гібридною силовою установкою: до 24 місяців або 40 000 км. пробігу* з моменту придбання. Toyota Plus – програма продажу перевірених автомобілів з пробігом, що пропонує клієнту впевненість та спокій на кожному етапі покупки.

 

*- в залежності від того, що наступить раніше

 

Якщо виникли запитання по програмі Toyota Plus - телефонуйте за номером гарячої лінії +38 (067) 777-74-15.

 

 

Переваги автомобілів з пробігом за програмою Toyota Plus

 

 

 

Постгарантійна підтримка Постгарантійна підтримка

Почувайтеся впевнено, купуючи авто з пробігом за програмою TOYOTA PLUS, адже на ці автомобілі поширюється програма постгарантійної підтримки до 12 місяців, опис якої наведено в Умовах програми постагарантійної підптримки (буклеті).

Допомога в дорозі Допомога в дорозі

Вільно плануйте свої подорожі, оскільки на авто з пробігом за програмою TOYOTA PLUS діє пакет послуг допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus.

Технічна перевірка Технічна перевірка

Будьте впевнені, що Ваш автомобіль відповідає стандартам безпеки та надійності, адже він пройшов технічну перевірку згідно 105 пунктів на авторизованому сервісі Toyota та готовий до експлуатації.

 

 

Перевірений пробіг Перевірений пробіг


Всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS мають перевірені показники одометра згідно із данними сервісної історії обслуговування на авторизованих сервісних станціях Toyota.

Прозора історія Прозора історія

Всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS мають прозору сервісну історію обслуговування на авторизованих сервісних станціях Toyota.


Кредит та страхування Кредит та страхування

На всі автомобілі за програмою TOYOTA PLUS доступні пропозиції по кредитуванню та страхуванню від компаній-партнерів.

 

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ks.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли.