Про нас
Про нас

Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» — офіційний дилерський центр з продажу та обслуговування автомобілів Toyota.

Наш центр це висококваліфікована команда. Наші досвідчені продавці-консультанти в короткий термін готові надати всю необхідну інформацію про автомобіль, провести тест-драйв і зробити покупку простою та комфортною, а професійні працівники СТО в найкоротші терміни знайдуть та усунуть будь-яку проблему Вашого автомобіля.

Нам дуже важлива Ваша думка, тому пройдіть анонімне опитування, щоб ми могли стати ще кращими.

Наш сервіс
Наш сервіс

Офіційний сервісний центр в Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» - це завжди якість, оперативність, комфорт та турбота про Клієнта. У нас працюють механіки сертифіковані Toyota, які професійно усунуть будь-яку проблему Вашого автомобіля. Офіційний сервіс Тойота - це сервіс з гарантією.

Прозора діяльність
Прозора діяльність

Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» складає фінансову звітність відповідно до Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та відповідає вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV щодо складання фінансової звітності. Метою складання фінансової звітності підприємства є надання достовірної та неупередженої інформації про активи, зобов'язання, власний капітал, доходи та витрати (включаючи прибутки і збитки), рух грошових коштів широкому колу клієнтів для прийняття тих чи інших рішень.

Річний звіт за 2019 рік

Річний звіт за 2020 рік

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля