В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування».
Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах. Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційній дилерській мереж.
Страхування
TOYOTA страхування - оперативне врегулювання збитків

Для зручності клієнтів у рамках програми «Тойота Страхування» пропонується тарифний пакет із трьома видами франшиз на вибір:

* Тариф — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, гривневий еквівалент якого підлягає оплаті клієнтом в якості страхових внесків за договором страхування.

** Франшиза — певний відсоток від страхової суми за договором страхування, на розмір якого зменшується страхове відшкодування, що виплачується.

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

• можливість вибору одного з трьох видів франшизи;

• відсутність обмежень за водійським стажем при виборі виду франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів у будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Страхування
Мінімальний комплект документів

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати:

• свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;

• водійське посвідчення;

• громадянський паспорт та ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю.

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює АТ “СК "АРКС" (Ліцензія Серія АВ №483293 у формі добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) з 17.09.2009 (КАСКО). Ліцензія Серія АГ №569137 у формі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів з 25.11.2010 (ОСАГО).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю. Є акційні пропозиції на певні моделі і для того щоб зафіксувати страхову подію не потрібно їздити в страхову компанію все можно зробити у нас в салоні.

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним.

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»*, можна дізнатися у салонах офіційних дилерів Toyota в Україні.

 

За більше детальною інформацією звертайтеся:

73034, м. Херсон, пр-т. Адмірала Сенявіна, 41

Тел. 0800 305 415

Моб. +38 (067) 7777 -415

E-mail: sofiya.semko@auto-plaza.toyota.ua

 

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля